Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, December 12, 2020

Zv kryeredaktori i gazetës “KOHA JONË” Daniel Muçaku kap mat policinë, Kryerekatori Qamil Xhani dhunohet pranë redaksisë

 

Zv kryeredaktori i gazetës “KOHA JONË” Daniel Muçaku kap mat policinë, Kryerakatori Qamil Xhani dhunohet pranë redaksisë

Pas protestave të dhunshmë të zhvilluara në të gjithë Shqipërinë, për shkak të vrasjes së Klodian Rashës nga efektivi i repartit “Shqiponja” Nevaldo Hajdaraj, policia nuk ndalet nga skandalet e njëpasnjëshme.

Kryeredaktori i gazetës “KOHA JONË” Qamil Xhani është arrestuar pranë redaksisë teksa po fotografonte arrestimet e policëvë ndaj minorenëve dhe jo vetëm.

Këtë fakt e pa publikuar edhe Zv. Kryeredaktori i gazetës “KOHA JONE” Daniel Mucaku.Mucaku shkruan se policët civil edhe ata me uniformë e kanë arrestuar Qamil Xhanin vetëm se ai u tha se është kryeradaktori i gazetës “KOHA JONË”.

Më tej Daniel Mucaku zbardh detaje të tjera rreth dhunimit të Qamil Xhanit. Zv kryeredaktori i KJ tregon se polica ka ushtruar dhunë fizike edhe psikologjikë ndaj Qamil Xhanit.

Shkoni videon e mëposhtme edhe jepni mendimin tuaj për këtë akt të paprecedent:

Klikoni ketu per te pare videon e plote:No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot