Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, May 11, 2020

Shteti nuk u jep ndihmë, fëmjët ushqehen me ujë e sheqerQë prej datës 9 mars Shqipëria u zgjua me dy të infektuar me koronavirus e sot pas gati dy muajsh vendi ndodhet akoma nën kthetrat e kësaj pandemie botërore.
Asgjë nuk është më si më parë, papunësia dhe varfëria kanë kapluar vendin e populli e vuan më shumë këtë situatë.

Në redaksinë tonë të Telegraf Albania ka ardhur një apel për ndihmë nga një familje prej pesë anëtarësh në Sukth të Durrësit. Familja me tre fëmijë të vegjël janë të pashpresë dhe kërkojnë sadopak ndihmë nga shqiptarët.
Numri ku mund të telefononi për të dhënë ndihmën tuaj është:
0688522494


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot