Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, April 16, 2020

Tërmeti i dëmtoi shtëpinë, i riu nga Pogradeci në gjendje të mjerueshme bën thirrje për ndihmëTërmeti i 26 Nentorit ka prekur shumë familje shqiptare në të cilat kanë mbetur pa një çati mbi kokë, përveç humbjes së mbi 50 jetëve.

Denis Lilo nga nje fshat i Pogradecit ka dërguar disa foto në faqen e Telegraf Albania në Facebook.

Në këto foto ai tregon për shtëpinë e tij të dëmtuar nga tërmeti dhe për kushtet e vështira në të cilat ai dhe pjestarët e familjes së tij jetojnë.
Përveç shtëpisë së dëmtuar, Denisi vuan edhe nga një sëmundje e cila i ka prekur dorën dhe e ka të pamundur të punojë.Denisi thotë gjithashtu se me shumën që merr nga kempi i tij prej 10,000 Lekësh të reja nuk i dalin për të blerë ushqimet bazë për një familje prej 5 anëtarësh.

Ai bën thirrje kush të ketë mundësi ta ndihmojë, numri i tij i telefonit është: 0695792084

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot