Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, April 16, 2020

7 persona në qiell të hapur, në mëshirë të zotit

Tërmeti i 26 nëntorit i mori jetën 50 personave dhe po ashtu la pas mijëra persona pa një strehë ku të fusin kokën.Një ndër ta është edhe një kryefamiljar nga Kruja, Bujar Karraçi i cili jeton në çadër së bashku me fëmijët e tij të vegjël dhe prindërit.

Në këto kohe pandemie rreziku është edhe më i madh dhe gjendja e tyre është lënë në mëshirë të zotit nga autoritetet. Bujari kërkon ndihmë nga autoritetet. Numri i tij është më poshtë:
0685463782No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot