Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, February 4, 2020

Shkoi në spital me temperaturë, vdes 28-vjeçari nga Prrenjasi
Vdes në spitalin e Librazhdit një 28-vjeçar nga Prrenjasi.

Janë të mistershme shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka humbur jetën i riu me inicialet D.K.


Mësohet ndërkaq, se 28-vjeçari, dy ditë më parë kishte shkuar në spitalin e Librazhdit për temperaturë të lartë. Pritet informacioni i policisë. Vijon…

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot