Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, December 31, 2019

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, Benzi përplaset me maunen


Një aksident automobilistik ka ndodhur tek kthesa e Xibrakës në Elbasan.

Dyshohet se një automjet tip Benz është futur në parakalim të gabuar dhe i ka prerë rrugën një mauneje.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar lehtë drejtuesit e mjeteve dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ndodhi pak minuta me parë, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot