Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, November 30, 2019

Letra që të thyen zemrën/ Fëmija 8 vjeç nga Durrësi tregon përjetimet e tërmetit
Një fëmijë 8 vjeç nga Durrësi ka shkruar një letër prekëse për të treguar përjetimin e tij pasi i shpëtoi tërmetit 6.4 ballë.

Djali ka humbur shtëpinë e tij dhe është strehuar në një banesë privatisht së bashku me familjen.

Ai ka shoqëruar letrën e tij bashkë me një vizatim, ashtu siç e imagjinon ai tmerrin që kaloi me prindërit.

“Top Channel” shkruan se CRCA/ECPAT Shqipëri po ndërmerr iniciativën e një mini-ekspozite, për t’i dhënë një mënyrë e dimension tjetër dhimbjes që përjetuan fëmijët në këtë situatë.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot