Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 5, 2019

Maunia merr flakë në ecje në Librazhd – Përrenjas, banorët kapin kokën me dorë!

Një maune ka marrë flakë në ecje në aksin rrugor Librazhd – Përrenjas. Policia njofton se në aksin rrugor Librazhd- Përrenjas,në ecje e sipër  ka marrë zjarr mjeti tip trailer me drejtues shtetasin D.M., banues  në Maqedoninë e Veriut.
Si pasojë është djegur pjesërisht rimorkia e cila ishte e  ngarkuar me letër kartona ambalazhi.
Njoftimi i policisë:
Librazhd/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Librazhd- Prrenjas,në ecje e sipër  ka marrë zjarr mjeti tip  trailr me drejtues shtetasin D.M., banues  në Maqedoninë e Veriut.
Si pasojë është djegur pjesërisht rimorkia e cila ishte e  ngarkuar me letër kartona ambalazhi.
Dëme në njerëz nuk ka vetëm dëme materiale. Grupi  hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot