Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 14, 2019

E rëndë në Librazhd, burri hidhet nga ura dhe mbytet në Shkumbin

Viktima Shaqir Facja Vetëvritet mëngjesin e sotëm një burrë nga Librazhdi.

Mësohet se Shaqir Facja rreth të 75-ve, i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga ura mbi lumin Shkumbin. Fatkeqësisht burri nuk ka mundur të jetojë, ndërsa trupi është nxjerrë nga lumi nga banorët e zonës.

Ende nuk dihet arsyeja që ka dërguar Facjan drejt vetëflijimit, ndërkohë policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot