Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, September 6, 2019

Burri ther me thikë gruan në Librazhd dhe hidhet nga kati i 7 i pallatit

Qyteti i Librazhdit është tronditur mbrëmjen e sotme nga një ngjarje e rëndë, ku një burrë ka masakruar me thikë gruan e tij. 


Paraprakisht raportohet se gruaja ndodhet në gjendje tepër të rëndë shëndetësore, ndërsa burri pas ngjarjes së rëndë është hedhur nga kati i shtatë i pallatit. 


Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa mësohet se burri pas rënies nga kati i shtatë i pallatit, ka ndërruar jetë në vend.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot