Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, July 19, 2019

Aksidenti i rëndë në Librazhd, plagoset mjeku i njohur me bashkëshorten (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Murrash të Librazhdit, ku kanë mbetur të plagosur dy persona.

Një kamion i peshave të rënda dhe një fuoristradë janë përplasur më njëri- tjetrin dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur një çift bashkëshortësh, të cilët udhëtonin me këtë të fundit.

Mësohet se të aksidentuarit janë Nikita dhe Leta Manoku të dy përkatësisht nga 60-vjeç nga Tirana, ndërkohë mësohet se bashkëshorti është profesor gjinekologjie.

Çifti i bashkëshortëve është shoqëruar  menjëherë në spitalin rajonal të Elbasanit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot