Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, July 10, 2019

Aksident në Librazhd me 3 të plagosur, mes tyre edhe zyrtarë të lartë të shtetitMakina e ambasadës ruse në Shqipëri u përplas këtë pasdite me një tjetër mjet, tip “Benz” pranë qytetit të Librazhdit.

Si pasojë janë plagosur dy shtetasit rus, Nikhain Kruchinina, 35-vjeç, bashkëshortja e tij Darja Igor Kruchinina dhe shoferi i makinës tjetër, 25-vjeçari Besnik Gora.

Ata janë transportuar në spitalin e Librazhdit dhe ndodhen nën kujdesin mjekësor. Shkak i kësaj përplasjeje ka qenë lagështira e krijuar në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot