Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, May 17, 2019

FOTO/ Aksident në aksin Përrenjas- Qafë Thanë, “Volvo” fluturon dhe përmbyset disa metra më tej, 28 vjeçari në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Përrenjas- Qafë Thanë, ku një automjet tip Volvo, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë, ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, shtetasi Armand Misku, 28 vjeç. Policia sqaron se i riu ka humbur kontrollin e makinës, ndërsa dyshohet për shkak të shpejtësisë së lartë.
Drejtuesi i mjetit  u transportua në Spitalin e Librazhdit, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot