Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, March 5, 2019

Reagimi i Ajkës së Besit kur sheh Ijen të lë me gojë hapur

Siç dihet në verën që lamë pas, aktori i njohur i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë të një vajze që e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka. Çifti është treguar shumë i rezervuar dhe rrallëherë kanë publikuar foto me vogëlushen dhe në disa prej tyre ja kanë mbuluar përherë fytyrën. Ditën e sotëm, Xhensila së bashku me vajzën kanë qenë duke ndjekur motrën e Besit e cila ishte e ftuar në një emision dhe në ekran ka dal gjyshja e Besit, Ija, e cila ka dhënë një mesazh për mbesën e saj. Këtë moment Xhensila ka qenë duke e xhiruar dhe në videon e saj dëgjohet edhe Ajka e cila sa del Ija në ekran dëgjohet duke qeshur dhe duke gëzuar.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot