Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, March 16, 2019

Çfarë po ndodh? Qytetarët nisen drejt Tiranës për të krijuar një parti të re

Të shumtë janë personat që po vijnë në Tiranë për të protestuar, secili ka hallet e veta dhe proteston për arsye të ndryshme. Të gjithë kanë një të përbashkët, janë lodhur me qeverinë Rama. Një qytetar nga Lezha thotë se po shkon në Tiranë jo për të protestuar por për të krijuar një parti të re. Sa do t’ia arrijë qëllimit mbetet për t’u parë.

Qytetari: “Unë po shkoj jo për të protestuar, por po shkoj në Tiranë për të formuar partinë e re dhe partia e re është partia “Shpresa”. Shpresën Edvin Rama e ka vrarë, por jo me vdekje. Ne jemi gjallë dhe në të gjithë populli në mënyrë figurative do të formohet partia “Shpresa”. Pa dyshim që këtë parti do ta udhëheqë PD dhe lideri vizionar Lulzim Basha. Rama është larguar, si gjeli pa koka. Edhe pak kohë. Nuk e ka të gjatë”. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot