Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, March 17, 2019

Balla mburr Ramën: Ai është punëtor, Basha s'di tabelën e shumëzimit

Taulant Balla ka reaguar ashpër ndaj protestës së sotme. Në një video të shpërndarë në faqen e tij në Facebook shfaqen njerëz duke shkulur pllakat e betonit.
Balla tregon diferencën midis personave të cilët duan që Shqipëria të ecë përpara dhe atyre që prishin imazhin e vendit tonë. “Shqiptarët dinë ta bëjnë qartë diferencën. Kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane dhe kush janë këta dhunues përsëritës të imazhit të Shqipërisë e që shquhen vetëm për të prishur gjithçka Shqipëria ndërton me mund. Gjithmonë këta do të mbahen mend si dhunues. Shikojeni këtë video domethënëse se si shkaterrohet prona publike në hyrje të Kuvendit të shqiptarëve, në parkun që mban emrin e shqiptarit të madh “Fan Noli”, shkruan Balla.
Ndiqni videon:
https://www.facebook.com/283447241700884/posts/2142003099178613/

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot