Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, March 5, 2019

Ami feston ditëlindjen, Ermali habit me postimin e tij

Sot moderatorja dhe biznesmenia e famshme Amarda Toska feston ditëlindjen. Të shumta kanë qënë urimet e të afërmeve por urimi që ra më shumë në sy është ai i bashkëshortit të saj Ermal Mamaqit, dhe skishte si të ndodhtë ndryshe. Vetëm me disa fjalë nga shpirti ai uron Amin.
Portali ynë i uron edhe 100 vite të lumtura.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot