Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, March 13, 2019

Aktorja Margarita Xhepa në gjendje të keqe shëndetësore, çfarë pritet të ndodhë të premten?

Margarita Xhepa një prej aktoreve ikonë të kinematografisë shqiptare, është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ditën e premte do t’i nënshtrohet një operacioni të vështirë në këmbë. Në një bisedë telefonike për “Shqiptarja.com”, aktorja ka deklaruar se është shume e sëmurë dhe nuk ecën dot. “Sot mora analizat e gjakut, sepse jam në pritje të operacionit. Jam shumë sëmurë, nuk eci dot dhe nuk lë dot takim për intervistë”, i është përgjigjur aktorja interesit të gazetares për intervistë. Megjithëse në gjendje të rënduar, Margarita Xhepa, e njohur për natyrën e saj si grua shumë kurajoze dhe optimiste, u shpreh se “Të premten do të hyj në operacion dhe do Zoti e kaloj me sukses. E pastaj mund të jem në gjendje të flas edhe me ju”.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot