Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, March 14, 2019

Agron Llakaj zihet keq me Ylli Bakën

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme mes Agron Llakaj dhe Ylli Bakës në emisionin e Jonida Shehut. Vetëm pak orë para transmetimit të emisionit Agroni dhe Ylli janë zënë me njëri-tjetrin me fjalë dhe kjo ka bërë që emisioni të prishej.
Burime pranë Top Channel tregojnë se mbrëmja pritej të quhej “Mbrëmja e Jugut” dhe për këtë ishin ftuar edhe dy emrat, Agron Llakaj dhe Ylli Baka. Por një vendim i fundit nga autorët e programit për ta quajtur vetëm “Nata Vlonjate” ka hasur në reagimin e ashpër të Agron Llakajt dhe Ylli Bakës Nuk dihet nëse kjo pjesë është lejuar në transmetim apo është hequr nga post-produksioni, por kjo na mbetet për ta parë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot