Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, February 2, 2019

Shihni ofendimet dhe kërcënimet e politikanëvë shqiptarë

Sali Berisha, Edvin Rama, Taulant Balla, Flamur Noka u shanë nga gratë, motrat, fisi, kujtuan e te vdekurit që i bënë përdhunes. Po çfarë dreq shfaqje eshte kjo. Ja ta them unë!

Sigurisht kjo eshte çështje për tu diskutuar, por pyes veten çfarë mendojnë adoleshendët kur hapin televizorin për të parë. Edhe me pas qahemi se bullizmi është përhapur. Sa keq fëmija im edhe i joti nëse e pasnesër merr një dije prej budallai. Mos u çudisni kur të të shajnë ty që e ke rrit nga motra e nga ropt. Mjerë ne ku na ka hedhur zoti.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot