Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, February 4, 2019

Enkel Demi paska qënë i alkoolizuar edhe ne nuk e dinim!

Moderatori i njohur Enkel Demi ka shumë vite që është pjesë e televizionit. Ai ishte i ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës dhe ka treguar për herë të parë problemet me alkoolin dhe arsyet që ai prej 10 vitesh tashmë nuk pi më. Ai nuk piu asnjë gotë në banak dhe tregoi se:

“Keli ka 10 vite që nuk vendos më alkool në buzë, sepse mund të kaloja cakun dhe mund ta shihni Kelin jo tek ky banaku por mund ta shihnit te… Mund të kalonte dmth në abuzim nga kënqësia, aventura dhe mund të kthehesha në alkoolist. Për ta lënë pijen  ka ndikuar edhe fakti që isha pjesë e televizionit dhe nuk ishte e këndshme që të isha i ngarkuar me alkool kur duhej të takoheshe me dikë dhe të prezantoheshe me dikë. Por vendimi më i vështirë ishte kur kam lënë duhanin.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot