Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, December 4, 2018

Zhgënjen Messi, zbulohet renditja e tij në 'Topin e Artë'

Leo Messi është renditur në vendin e pestë në garën për Topin e Artë.
Argjentinasi nuk është ngjitur në top 3-she.
Në vendin e katërt është Mbappe.
SalahVaraneHazardDe Bruyne dhe Harry Kane plotësojnë 10 vendet e para.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot