Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, December 4, 2018

Ramën apo Enver Hoxhën? Nuk do e besoni kë zgjedhin shqiptarët

Për shumë epoka më e errët e Shqipërisë është ajo nën sundimin e diktatorit Enver Hoxha, i cili pretendonte të qeveriste sipas parimeve të komunizmit por që ra në një diktaturë ndër më të egrat.
E megjithatë, sot pas shumë viteve në tranzicion me qeveri që ndryshojnë vetëm nga logoja e partisë, qytetarët shqiptarë me sa duket preferojnë ende diktatorin Hoxha.
Kjo është ajo që kuptohet nga përgjigjet e sondazhit të JOQ Albania në faqen zyrtare të Instagram.
Pyetja e drejtuar mbi 800 mijë ndjekësve tanë në Instagram, bashkangjitur me foton e Ramës dhe Hoxhës ishte:
Nëse do të ishte gjallë Enver Hoxha, cilin do të preferonit?”
Rezultati është më shumë se befasues, por është sovrani ai që vendos.
RezultatiEDI RAMËN 30%ENVER HOXHËN 70%.
Nuk mund ta themi me siguri se nga janë nisur qytetarët në dhënien e kësaj përgjigjeje, por si gjithmonë komentet u takojnë juve.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot