Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, December 16, 2018

'Rama nuk ka diplomë, nuk di të shkruajë as CV' degjenerohet publikisht kryeministri

Ish-zevëndës ministri i Arsimit Taulant Muka ka publikuar CV-në e kryeministrit Edi Rama.
Sipas Mukës nga kjo CV kuptohet se kryeministri Rama është pa diplomë.
Në postimin e tij në rrjetet sociale, Muka shkruan se Rama është një “ngelës” dhe se nuk di të shkruaj as një CV.
 "Arsimi: Akademia e Arteve? CV Zyrtare e Kryeministrit vërteton që nuk ka diplomë! Nuk di të shkruaj as dhe një CV 😅- NGELËS!"- ka vazhduar Muka më tej në postimin e tij.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot