Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, December 2, 2018

Përfundon në kanal makina me 6 persona, ja në cilin qytet ka ndodhur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Kënetës, në Durrës.

Një makinë me gjashtë persona ka përfunduar në kanal, por fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur viktima.

“Report Tv” raporton se personat të cilët janë pjestarë të së njëjtës familje, janë ndihmuar nga banorët e zonës pasi makinës nuk i hapeshin dyert nga brenda.

Bëhet me dije se konkretisht brenda makinës kanë qenë 5 gra dhe 1 burrë, i cili ishte edhe drejtuesi i automjetit.

Policia mësohet se ka mbërritur në vendngjarje pasi lajmi është bërë i ditur nga mediat.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot