Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, December 8, 2018

Guxojnë studentët, nxjerrin emrat e pedagogëve që kërkojnë lekë

Studentët kanë shkuar një hap më tej, teksa live nga protesta janë nxjerrë emrat e pedagogëve që marrin para për të dhënë provimet me një notë kaluese.

Në foton e mëposhtme shihen emrat e të gjithë pedagogëve që kërkojnë para dhe i pari që kryeson është emri i ish-bashkëshortit të Linda Ramës. Thanas Xhillari, i cili kërkon sipas tyre 500 deri në 1000 euro për provim.

Pedagogët e denoncuar:

Thanas Xhillari
Petro Soto
Andon Kume
 Gasper Kokaj
Kristaq Kikina
Shkëlqim Hidri
Nirvana Shkëlzeni
Alketa Lame
Sabri Hoxha.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot