Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, December 9, 2018

Dimri i vërtetë po afron! Përgatituni për më të keqen

Orët e paradites, do të dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta në të gjithë territorin.
Më të dukshme në ekstremet veri dhe Jug të Shqipërisë duke rrezikuar shira të izoluar.
Pasditja dhe mbrëmja mbeten në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësira të herë pas herëshme në
të gjithë vendin.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot