Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, November 30, 2018

Video e pazakontë: Rama dhe të gjithë ministrat dalin nudo

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama me një video ku të gjithë personazhet e montuar lakuriq si ministra dhe deputetët e PS zhvishen për kompaninë e basteve BastArena.
Ai ka postuar në Facebook një pjesë nga një fraksion komik i filmit të botës së krimit ‘CosaNostra’.
Nisur nga Veliaj, Balla, Nikolla, Manastirliu, Gjiknuri, Spiropali etj, me në krye Ramën, deputetët “japin shfaqje” në montazhin e postuar nga Berisha.
Thelbi i videos ëshhtë se në këtë film të postuar nga Berisha, të gjithë rilindësit janë vënë në dispozicion të BastArenës, kompanisë së basteve të Olsi Ramës.
Berisha shkruan: "Te dashur miq, ju ftoj te ndiqni tragjikomedine: Krye, Krye Kreu i Bandes, metrazh i shkurter qe fitoi çmimin ndrekombetar te Cosa Nostras! sb"

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot