Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, November 10, 2018

Transgjinorja që shpenzoi një mal me para për t'u dukur një kukull seksi


Një dominante transseksuale ka kryer deri më tani 20 operacione plastike për t’u dukur si një kukull seksi.

Por, Ivana nuk mjaftohet me 20 operacionet e saj dhe thotë se ka nevojë për të paktën katër të tjerë  për të marrë pamjen që dëshiron.

Deri më tani, 26-vjeçarja ka kryer mes të tjerash, 5 operacione në hundë, tre në gjoks, një ngritje vetullash dhe ka reduktuar llapat e veshit.

Sipas raporteve, ajo ka shpenzuar deri më tani rreth 87,000 funte dhe ka një madhësi të gjoksit prej 95G. Para se të bënte informacionet transformuese, Ivana shprehet se nuk i pëlqente mënyra se si dukej.

Ajo tregon:

"Më parë isha thjesht e shëmtuar. Meshkujt më injoronin gjithmonë, isha e mirë, por jo e bukur.”

Tani, "kukulla” e gjallë ka rreth 96,000 ndjekës të Instagram dhe merr shumë vëmendje prej tyre.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot