Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 8, 2018

Temperaturat kanë kapur majat në Shqipëri, pas kësaj date përmbyset gjithçka

Këtë vit, moti ka rezultuar tërësisht i paparashikueshëm. Teksa prisnim temperatura të ulëta dhe reshje të dendura, nëna natyrë është treguar tepër bujare me ne.

Sipas meteorologëve, deri më datë 20 nëntor koha do të jetë e ngrohtë dhe pa reshje shiu. Gjatë mëngjesit dhe mbrëmjes do jetë pak ftohtë e ndërsa ditën priten temperatura deri më 26 gradë.

Pas kësaj date parashikohet të nisin reshje lokale shiu, kryesisht në zonat jugore dhe qendrore.

Diçka e ngjashme pritet të ndodhë edhe në dhjetor. Dimri i acartë, edhe këtë muaj s’do duket asgjëkundi.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot