Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, November 30, 2018

Përgatituni për surprizat e tjera të motit

Nga e premtja e më tej temperaturat pritet të ulen ndjeshëm.

Meteorologët kanë dhënë alarmin se i ftohti siberian do të sjellë ulje të dukshme të temperaturave.

Stuhitë e dëborës dhe ngricat pritet që shumë shpejt të jenë prezent, teksa temperaturat në zonat malore do të zbresin deri në -8 gradë celsius.

Temperaturat maksimale nuk pritet të kalojnë 14 gradë në zonat e ulëta, apo në bregdet.

E gjithë pjesa e Ballkanit pritet që të goditet nga i ftohti siberian.

Në 10 ditshin e dytë të dhjetorit pritet të rikthehen edhe reshjet.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot