Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, November 11, 2018

Kacifas e parashikoi vdekjen, ja biseda e fundit me gruan

Kryefjala e mediave kohët e fundit ka qenë pikërisht çeshtja “Kacifas”. Pas varrimit të tij, ende vazhdojnë deklaratat nga mediat greke. Së fundmi, gazeta greke “Espresso”, ka publikuar detaje të reja. Ajo ka treguar se Kacifas e kishte parashikuar vdekjen dhe kjo duket në bisedën e fundit me bashkëshorten.

“Heroi e kishte parashikuar vdekjen e tij para se të ndodhte. Kohët e fundit, 35-vjeçari jetonte i vetëm në fshat, duke bërë punë të ndryshme për të jetuar. Një javë para se të jepte frymën e fundit, gruaja e tij e thirri të shkonte në shtëpinë e saj pas festës së 28 tetorit (festa kombëtare e Greqisë) që t’i rregullonte një dollap. Sikur t’u paraprinte atyre që ndodhën, minoritari krenar iu përgjigj: ‘Jo, nuk vij tani. Nuk dua të kem gjëra të papërfunduara pas 28 tetorit.”- shkruan gazeta greke.

Kjo bazohet në deklaratat e bashkëfshatarëve të cilët e njihnin nga afër 35 vjeçarin,që mbeti i vrarë nga RENEA në Bularat.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot