Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 8, 2018

Ish- deputeti e pranon hapur: Kam frikë nga gruaja

Burrat në Shqipëri e kanë kompleks ta pranojnë nëse gruaja është ajo që i kontrollon, mirëpo për ish-deputetin dhe gazetarin e njohur Mitro Çela nuk është problem.

Mbrëmjen e sotme ai ishte I ftuar në  Soirée në Top Channel  në kuadër të asaj që ishte konceptuar si “Nata Shkodrane”.

Çela përfaqësonte shkodranët “e ardhur” duke qenë se vetë ai me origjinë nga jugu i vendit është dhëndër në Shkodër.

Në një atmosferë mjaft të këndshme të krijuar mes tij, Zef dhe Mario Dedës, gazetari i njohur ka treguar diçka që e dëgjojmë rrallë, jo vetëm në bisedat e zakonshme në tavolina, por edhe në television.

Pyetjes së drejtuar Mario Dedës, nëse në shtëpi atij ia bën “zap” Zefi apo gruaja, Mitro u vetpërgjigj duke u shprehur thjesht dhe hapur.

Ai tha:

Jo për gjë, por unë vetë kam frikë nga gruaja!”

Kjo sigurisht ishte në kuadër të një shakaje.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot