Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, November 12, 2018

Dy shqiptarët qëllohen me breshëri armësh në mes të Athinës

Dy shqiptarë janë qëlluar me armë zjarri ditën e djeshme në kryqëzimin e rrugëve Sinope dhe Michalakopoulou në Ambelokipi të Athinës.
Shqiptarëve, identiteti i të cilëve nuk është bërë me dije, iu është zënë pritë dhe janë sulmuar me armë nga persona të paidentifikuar që ishin duke udhëtuar me motor dhe me maskë në kokë.
Shqiptarët kanë qenë duke udhëtuar me makinë kur ndaj tyre është hapur zjarr.
Fatmirësisht nga të shtënat nuk janë shënuar të lënduar.
Njëri prej shqiptarëve ka rezultuar se është pronari i një lokali në Liosia.
Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot