Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, November 29, 2018

Bleona kapet me gazetarin: Do të ta fus shpullë surratit

Bleona Qereti di si ë jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi pas një kohe që ishte larg vëmendjes së medias, ajo ka vendosur që të rikthehet aty.

Ajo me sa duket ka ngelur e pakënaqur në lidhje me një artikull të njërës prej mediave kosovare në lidhje me dëshirën e saj për famë ndërkombëtare.

Bleona madje është kapur edhe me administratorin e kësaj medie, teksa e ka kërcënuar se do e godasë me shpullë.

Bleona shkruan në Instagram:

O ti (emri i medias) dhe per festa do zihemi ne??? Eshte e vertete kam thene neper Intervista qe jam e interesuar ne famen nderkombetare… Po kjo mbasi FAMEN KOMBETARE E KAM ME OKE!!! Po ti e ke inatin personal se nuk te takoj sa here vij ne prishtine dhe cahet telefoni nga [email protected](emri i administratorit). Tani po ma nxjerr me grep:  Nuk gjej kohe te te takoj sepse NUK ME PELQEN AS PREZENCA DHE AS ENERGJIA JOTE IDIOTE!!!! You are a f******g groupie that loves to come around famous people just to post a stupid picture on your insta feed!!! My time when I come to PRISHTINA Is so limited, and of course I want to spend it with my REAL FRIENDS – why is this SO HARD for you to understand??? MOS GABO to hedhesh balte mbi patriotizmin tim me keto “analizat” e tua #CINIKE se heres tjerer kur te vij ne #PRISHTINE do te ta bej endrren realitet: Do te gjej kohe te te takoj 5 min sa per te ta fut 1 shpull surratit #LEGEN


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot