Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, November 28, 2018

Ambasada amerikane na uron ditën e Pavarësisë në mënyrën më speciale të mundshme

Ambasada Amerikanë në Tiranë, si gjithmonë në rastet e festave kombëtare të Shqipërisë, nuk ka harruar të na urojë dhe për Ditën e Pavarsisë. Për nder të 106- vjetorit të shpalljes së Shqipërisë vend i pavarur, ajo ka gjetur ndoshta formën më të veçantë për të na bërë një urim special.

Stafi i Ambasadës, ka mendime të ndryshme në lidhje me vendin tonë, sigurisht pozitive, por secili që punon aty pëlqen më shumë një nga virtytetet apo cilësitë, për të cilat shquhet veçohet Shqipëria.

Këtë gjë institucioni më i lartë maerikan në vendin tonë, e ka postuar në Facebook dhe duke na uruar, na fton të gjejmë se cilat janë fjalët që përshkruajnë virtytet tona, të ciëlt shtetasit amerikanë i pëlqejnë kaq shumë. Më poshtë është fotoja dhe postimi i plotë:


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot