Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 26, 2018

Skandal, politikanit të martuar i del videoja me 5 femra në shtrat

Një politikan i martuar që konkurron për guvernator në Brazil, është shfaqur në një video duke bërë orgji me 5 femra.

Politikani mohon që të jetë ai në video.
Skandali publikohet vetëm disa ditë përpara zgjedhjeve, me sa duket nga kundërshtarët.

Joao Doria, kandidat për guvernator në Sao Paulo, ka një ngjashmëri të mrekullueshme me individin, i filmuar shtrirë në një shtrat në hotel dhe i rrethuar nga femra thuajse nudo, që kryejnë shërbime seksuale dhe duke pirë shampanjë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot