Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 30, 2018

Prindërit e Kostandin Kaçifës marrin vendimin e fortë për trupin e të birit

Kanë kaluar disa ditë nga momenti i ekzekutimit të ushtarit grek nga forcat RENEA në Bularat të Gjirokastrës, ndërsa prindërit e tij kanë marrë vendin të mos tërheqin trupin e të riut nga morgu.

Familjarët kërkojnë të bëhet autopsia dhe nuk i besojnë shtetit.

Kërkesa e tyre është drejtuar në Prokurorinë e Gjirokastrës.

Sipas policisë shqiptare, nuk kishte asnjë mundësi tjetër të veprohej ndryshe për të shmangur ekzekutimin e Kostandin Kaçifës, i cili për disa orë ka rezistuar me armë automatike, ku me vete kishte 90 fishekë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot