Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 26, 2018

Motra e Encës bën gjestin e turpshëm në mes të rrugës

Shumë e ndjekur në rrejtin social Instagram dhe shumë e komentuar së fundmi në media, Uindi Haxhia është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar.Së fundmi ajo i ka habitur të gjithë më një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet duke prekur në pjesën intime në mes të rrugës ‘të dashurine saj’.


’Kur ti dhe i dashuri i yt jeni një çift blloku dheme rregull 3shi ‘blloku hoes’ i futen në dm me prish punë… Dhe duhet të hedhësh foto të tilla me të dashurin ku je duke shënuar qartë territorin tënd’-ka shkruar ajo në foton ku shfaqet krah të një djali të veshur me kostum Halloween-i.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot