Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 28, 2018

Modelja seksi e Ermal Mamaqit ngelëse në klasë, në dëftesën e Kejvinës mbretëronte nota 4


Ajo është një nga modelet më të mira shqiptare, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për rezultatet e saj në shkollë.

Kejvina Kthella i është përgjigjur pyetjes së një prej fansave të saj, se çfarë nxënëse ka qenë në shkollë dhe sa e ka pasur mesataren.

E dëshpëruar Kejvina ka thënë se ka qenë nxënëse e notës 4.

Shpesh herë Kejvina është sulmuar nga fansat, duke i vënën në dyshim inteligjencën e saj.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot