Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, October 31, 2018

'Maskimi' i Bes Kallakut na bëri të gjithëve për të qeshur


Festa e Halloween-it po afron dhe shumë prej personazheve shqiptarë kanë zgjedhur të maskohen si personazhe të njohur apo dhe si kartonat e filmave vizatimorë.

Ndryshe nga sa shohim nëpër rrjetet sociale apo personazhet ndërkombëtarë në mediat e huaja, zgjedhja e Bes Kallakut na ka bërë mjaft për të qeshur. Ai ka zgjedhur të maskohet si një gjyshe dhe ka postuar foto në Instagram.

“Për Hallauin të keqen nona” – shkruan Besi krah fotos.Sigurisht që nuk mund të mos kuptohet se shamia që ka vendosur Besi është e gjyshes së tij Ijes, pasi shpeshherë atë e kemi parë me shami të tilla në kokë. Madje mund të themi se Besi i veshur si gjyshe ka ngjashmëri të madhe me Ijen e tij.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot