Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, October 2, 2018

Foto/ Transformimi i Xhisiela Malokut në dy muaj


Emri i Xhisiela Malokut, dhuna e përfolur ndaj saj nuk do të bëhej kaq e madhe derisa një ish-nënkomisar e denoncoi si rast.

7 vite të lidhur nuk janë pak për një çift, ku fundi nuk qe “i ëmbël” për ta. Megjithatë, duhet thënë se Xhisiela Maloku ka bërë një jetë luksi përpara ndarjes nga djali i deputetit të PS, Rexhepit.

Mes udhëtimeve, relaksit, drekave dhe darkave, Xhisiela Maloku duket se ka bërë një jetë si në përralla, ndërsa shihet se nuk i kanë munguar as buqetat me lule.

Nuk dihet periudha se kur janë bërë fotot apo nëse jeta e saj ka qenë “dhuratë” nga ish-i i dashuri, nisur që nga veshjet, (varëset e floririt, çanta Alviero Martini), e deri tek ambientet që ajo ka frekuentuar, pushimet verore në resorte klasi.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot