Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, September 3, 2018

Plehrat e djegura në Librazhd, banorët në revoltë kundër kryebashkiakut Gurra

Banorët e Librazhdit, të revoltuar kanë reaguar ashpër ndaj kryetarit të Bashkiosë, Kastriot Gurra për djegien e plehrave. Ata thonë se djegia e plehrave rrezikon jetën e banorëve sidomos të fëmijëve për shkak të gazrave kancerogjën që shkarkojnë.
“Boll më me show z.Kastriot Gurra nuk mund të presin nga qielli shiun këta banorë. Pamje të filmuara në mëngjes e gjithë zona e mbuluar me smogun vdekjeprurës të mbetjeve që digjen ditë e natë. Nuk mund ta përballojnë situatën këta zjarrfikës, dërgo fadromat dhe mbuloi me dhè këto mbetje dhe ndale dërgimin e tyre në atë zonë. Lëri reklamat, jepi zgjidhje situatës, populli nuk do më gënjeshtrat tuaja. Ke 4 vjet që mashtron popullin, lere show-un dhe zbrit dhe shiko realitetin”, thonë banorët.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot