Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 4, 2018

Ja kush është Kiki që Drake i kushtoi këngën e famshme

Kënga’In my feelings’ e Drake po bën namin që prej ditës ku u publikua dhe akoma më shumë u përhap prej sifdës në të cilën duhej të kërceje jashtë makinës nën ritmet e ‘Kiki do you love me’.

Ndonëse Drake e përmendi shumë herë Kikin në këngë deri më sot identiteti i saj kishte mbetur enigmë.

Në një teori që po qarkullon me shpejtësi në Twitter thuhet se Kiki është Kim Kardashian pasi dhe familja e saj e thërrasin me këtë emër.‘Drake na ka treguar me muaj se ai ka fjetur me Kim K, por ne se kemi dëgjuar’ thuhet në një postim.

Sipas këtij personi kënga’8 out of 10’në albumin ‘Scorpion’ të Drake tregon sesi reperi e ka pasur gruan e Kanye Westit, pra Kimin.

Gjithashtu Drake flet edhe për afërsinë e shtëpisë së tij me atë të familjes Kardashian.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot