Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 1, 2018

Foto/ Xhensila dhe Besi festojnë 1 vjetorin e martesës me foto të papublikuara më parë

Xhensila dhe Besi po festojnë përvjetorin e parë të martesës.

Çifti shumë i dashur dhe i përfolur prej një viti kanë lidhur kurorë, në ceremonitë e dasmës për të cilat është folur gjatë.

Dhe siç duket Xhensila ka ende fotografi të cilat nuk i kemi parë!

Ajo me rastin e përvjetorit ka vendosur të publikojë shumë fotografi nga dasma dhe fotosesionet që ka realizuar.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot