Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 20, 2018

Filmoi nxënëset duke ndërruar rrobat, arrestohet mësuesi maniak, ja çfarë bëri

Një mësues në një shkollë të mesme në Florida është arrestuar pasi ka regjistruar në mënyrë të fshehtë nxënëset e tij duke ndërruar rrobat.

Mark Ackett u arrestua të martën dhe iu gjetën një sërë videosh.

49-vjeçari ishte mësuesi i dizenjimit në Bloomingdale High School dhe shpesh nxënësit ndryshoni veshjet në një dhomë ngjitur me klasën ku ai fshehu edhe kamerat.

Megjithatë ai u zbulua të martën nga një nxënëse 17 vjeçe e cila po zhvishej në dhomë kur zbuloi dy celularë aty dhe njëri prej tyre po regjistronte video.

Ajo menjëherë u vesh dhe e denoncoi ngjarjen në shkollë, duke çuar në hetimin dhe arrestimin e msuesit.

Ackett, i cili është i martuar dhe ka dy djem adoleshentë, iu rrëfeu hetuesve se telefonat ishin të tijët dhe i vendosi aty për të regjistruar studentet kur ndërsa zhvisheshin.

49-vjeçari dha dorëheqjen menjëherë pas arrestimit.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot