Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 26, 2018

Çudit Marina Vjollca! Mbulon vendet intime me diamante

Marina dhe Geti kanë vazhduar pushimet e tyre në Miami nga ku postojnë foto dhe video duke u treguar fansave vendet që ato vizitojnë.

Ditën e sotme moderatorja ka postuar një video ku shfaqet duke u relaksuar në pishinën e resortit.

Moderatorja filmon veten e shtrirë në shezllon dhe më pas ambientin rreth e rrotull.

Mirëpo ajo që ka habitur është se ajo e ka mbuluar gjoksin me figura diamantesh.

Kjo nuk është hera e parë pasi dhe herët e tjera moderatorja ka mbuluar pjesët intime.

Siç duket Marinës nuk i pëlqen të tregojë asetet e saja në publik.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot