Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, August 27, 2018

Xhensila Myrtezaj shfaqet me bikini për herë të parë pas lindjes


Duket e pamundur por vetëm një muaj më parë Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Si ajo ashtu edhe Besi gëzimin e kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, mirëpo asnjëri nuk e ka zbuluar fytyrën e vajzës.

Megjithatë, edhe pse pak kohë pas lindjes, Xhensila gëzon linja perfekte trupore.

Ajo ka publikuar për herë të parë foto me bikini, ku duket më simpatike se kurrë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot