Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, August 14, 2018

Vëllai qëllon me thikë të vëllanë pas një konflikti


Një konflikt për motive të dobëta, të paktën sipas policisë, ka bërë që vëllai të plagosë me thikë të vëllanë mesditën e sotme në Tiranë.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:54, në rrugën “Meme Meto”, ku dy vëllezërit I. X., dhe A. X. Janë konfliktuar për motive të dobëta dhe më pas I. X., ka qëlluar në trup me mjet prerës, vëllain e tij, shtetasin A. X.
I plagosuri është transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Autori i plagosjes është vënë në pranga nga policia.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot