Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, August 8, 2018

Tronditëse/ Babai vret vajzën 9 vjeçare dhe ish-gruan

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Gjakovës gjatë mbrëmjes së të enjtes.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen Brekoc, ku një person ka vrarë me armë zjarri, kallashnikov, ish-bashkëshorten e tij dhe vajzën e tyre 9-vjeçare.
Mësohet se policia ka vënë në pranga autorin e kësaj ngjarje të rëndë shkaqet e të cilës për momentin ende nuk dihen.
Ndërkohë, nga të dhënat e para, ish-bashkëshortja e autorit të ngjarjes së rëndë, dyshohet se është nga Shqipëria.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot